DANGRITA UAB įkurta ilgametę patirtį stiklo apdirbime turinčių specialistų. Vadovų, įmonės specialistų kryptingas ir nuoseklus darbas leidžia teigiamai vertinti veidrodžių ir stiklo gaminius rinkai tiekiančios bendrovės pasiekimus. Gamybos cechas – Panevėžyje, veikiame visoje Lietuvoje, Latvijoje.

Įmonės pajėgumai ir gamyboje naudojamos technologijos tenkina pačių išrankiausių klientų pageidavimus. Dirbame ne tik įmonės pelnams kaupti ir didinti, bet kad jaustumėmės padarę bent kažką, kad žmogui gyventųsi gražiau.

Statantiems ir įrengiantiems visuomeninės, komercinės paskirties pastatus, gyvenamuosius namus, butus DANGRITA UAB siūlo skaidrius, tamsintus, sendintus veidrodžius, skaidraus, tonuoto, dažyto stiklo gaminius. Profesionalia stiklo apdirbimo įranga veidrodis, stiklas – pjaustomas, gręžiamas, frezuojamas, poliruojamas, dažomas, grūdinamas.

DANGRITA UAB stiklas, veidrodžiai, berėmio stiklo, aliuminio-stiklo konstrukcijos naudojami gyvenamųjų namų, visuomeninių, verslo, prekybos ir pramogų, medicinos, SPA centrų interjerui įrengti, taip pat daugelio pastatų eksterjere. Bendrovės gaminiai, berėmio stiklo, aliuminio-stiklo konstrukcijos montuojamos užsakovo objekte.

Bendradarbiaujame su architektais, dizaineriais, statybos ir remonto darbus vykdančiomis įmonėmis ir individualiai dirbančiais meistrais.

Kviečiame visus, kuriems aktualus grožis ir šiuolaikiškomis technologijomis sukurti stiklo gaminiai, teirautis, apžiūrėti, įvertinti.

Kurkime ir dirbkime kartu.