Karjeros galimybės įmonėje

„DANGRITA“ UAB nuolat ieško entuziastingų, gebančių ir norinčių dirbti stiklo apdirbimo ir montavimo srityje žmonių. Įmonėje vertinami staklininkai, montavimo specialistai, turintys savo idėjų, gebantys mąstyti savarankiškai, argumentuotai pagrįsti savo profesinį požiūrį. Suteikiame galimybę nuolat tobulėti ir mokytis, skatiname iniciatyvą ir vertiname atsakingą požiūrį į darbą. Siūlome konkurencingą atlygį ir motyvuojančias darbo sąlygas. Papildomai skatiname darbščius, pasiekiančius gerų darbo rezultatų ir atsidavusius įmonei darbuotojus. Šiuo metu reikalingi:

 • Pardavimų – Projektų vadovas
 • Berėmio stiklo konstrukcijas išmanantis vadybininkas
 • Stiklo gaminių montuotojas
 • CNC staklininkas (stiklo apdirbėjas)

Jei domitės šiuolaikinėmis stiklo apdirbimo technologijomis ir sistemomis, turite galimybę dirbti „DANGRITA“ UAB. Siūlome peržiūrėti laisvas darbo vietas ir kandidatuoti arba, tiesiog užpildyti žemiau esančią formą, kai turėsime Jus dominančio darbo pasiūlymą – būtinai susisieksime su Jumis.
  Prašome laisva forma parašyti pabrėžiant kodėl norite dirbti šį darbą. Jei neprisegate CV ar jame nenurodyta, pažymėkite darbinę patirtį, turimas kategorijas ar išsilavinimą, mokamas kalbas (žodžiu ir raštu), pageidaujamą atlyginimą, darbo sąlygas bei kitus įgūdžius, tinkamus Jūsų pageidaujamai pozicijai.


  Pridėkite CV ir / ar motyvacinį laišką.
  Leidžiamos bylos: PDF (Adobe Acrobat) arba ODT (OpenOffice) dokumentas Microsoft Word dokumentas neleidžiamas!
  Maksimalus bylos dydis: 8 MB