Stiklas ir veidrodžiai interjere

Berėmės stiklo konstrukcijos, varstomų ir stumdomų durų sistemos, stiklo ir veidrodžių spalvinė įvairovė leidžia drąsiai teigti, kad tai praktiška ir patvari medžiaga, galinti būti panaudota labai įvairiai. Plačios įmonės gamybinės-technologinės galimybės pritraukia Klientų dėmesį. Esame sukaupę patirties bendradarbiaujant su statybinėmis kompanijomis, įrengiančiomis tūkstančius kvadratinių metrų siekiančius administracinės, visuomeninės ir prekybinės paskirties pastatus.

Stiklas ir veidrodžiai dažnai naudojami architektų biurų, individualiai dirbančių interjero dizainerių, kuriančių privačių ir visuomeninės paskirties erdvių  interjerą. Jie, pasitelkę savo fantaziją gali atrasti pačių netikėčiausių stiklo panaudojimmo rakursų, išnaudojant kiekvienos kūrybinės industrijos artelės savitą stilių.

Pagal individualius užsakovų pageidavimus DANGRITA UAB gamina stiklo ir veidrodžio gaminius namų interjerui, administracinėms, visuomeninėms ar prekybinės paskirties patalpoms. Naudojamas skaidrus, tonuotas ar dažytas stiklas, veidrodis. Gamyboje naudojamu staklynu (kartais ir rankiniu būdu) apdirbame stiklus, veidrodžius, siekiant sukurti namų, privataus biuro ar valstybinės įstaigos interjerą jaukesnį, patogesnį. Bendradarbiaudami su architektais, interjero dizaineriais kartu stengiamės namus, biurus įrengti skoningai, tuo pačiu šiuolaikiškai.

Siekiant individualumo ir išskirtinumo, stiklas dekoruojamas smėliuojant, klijuojant ploteriu išpjaustytą plėvelę. Spalvas parenkame pagal RAL paletę. Galimas pageidaujamo paveikslo ‘užtepimas’ ant stiklo šiuolaikinėmis technologijomis. Vaizdus Klientas pateikia savo arba naudojamas DANGRITA sukauptas vaizdų archyvas.

DANGRITA stiklas

Užsakovui pageidaujant, stiklą dažome, spalvas parinkdami RAL spalvų paletėje, smėliavimo būdu suteikiame matinį paviršių, pagal pageidaujamą piešinį ar eskizą atliekame ornamentinius raštus, įvairaus šrifto rašmenimis – tekstus, perkeliame įmonių ar prekinių ženklų logotipus.

Dažnu atveju, ypač įrengiant administracinės, visuomeninės paskirties patalpas, stiklas ne tik grūdinamas, bet ant jo klijuojama norimų spalvų ir atspalvių dekoratyvinė plėvelė, suteikianti papildomą saugumą, siekiant įtakoti atvejus, nenumatytus gamintojo ir užsakovo sutarties sąlygų.

Namų ar biuro interjeras privalomai turi skirtingus aspektus pabrėžiantį stilių. Bendradarbiaujame su Lietuvos dizaineriais, architektų biurais, kurie gali pateikti išskirtinius sprendimus.

Bendrovės produkcija – tik aukščiausios kokybės stiklas. Naudojamas skaidrus, bespalvis, rusvas, žalsvas, pilkų atspalvių stiklas. Storis parenkamas pagal brėžinių specifikacijas, visiems gaminiams suteikiamos gamintojo garantijos.

Visi DANGRITA stiklo gaminiai atitinka dabartinius architektūroje keliamus techninius reikalavimus,  aukščiausius standartus. Stiklo produkcijos charakteristikas apsprendžia jo storis, grūdinimo technologija, kiti gamybos proceso ypatumai.