Veidrodžiai interjere

Jokios naujienos nepasakysime, kad gyvenamųjų namų, biuro ar grožio salono interjere jau daugelį šimtmečių yra naudojami veidrodžiai. Esmė tame, kad keičiasi kalendoriaus lapelio rodmenys, o su jais ‘Rūmų mados’. Ne tik mados, epochos keičiasi. Tai jos ir diktuoja veidrodžių formas, stilių. Klientas laisvas pasirinkti.

DANGRITA UAB gaminami skaidrūs, tonuoti, sendinti, matintais elementais dekoruoti veidrodžiai. Bendrovės siūlomų veidrodžių įvairovė, gaminių kokybė tenkina Užsakovus, įrengiančius gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties, komercinės erdvės interjerą. Formos ir veidrodžio spalva – interjero dizainerio ir Kliento sprendimas, įmonės specialistai įgyvendins techninį sprendimą, įrengiant miegamąjį, vonios kambarį ar parduotuvės patalpas.

Įmonės atliekamų paslaugų spektre – pasirinkto tipo (skaidraus, bronzinio, sendinto) veidrodžio pjovimas, kiaurymių gręžimas, ertmių frezavimas, kraštinių šlifavimas ir poliravimas. Klientams siūlome individualius sprendimus, pagal skirtingų dizainerių išmonę, nestandartiškai gaminamus veidrodžius. Gaminių asortimente:

  • stačiakampiai, kvadratiniai veidrodžiai
  • apskritimo, elipsės, ovalo formos veidrodžiai
  • veidrodžiai, išpjauti pagal pateiktą lekalą
  • veidrodžiai rėmuose (medis, plastikas, metalas)
  • veidrodžiai su įmontuotu pašvietimu
  • veidrodžiai iš kaladėlių (rombas, kvadratas, stačiakampis)
  • veidrodžiai facetuotomis kraštinėmis

Atskira linija – veidrodžiai su pašvietimu, kurie puikiai tinka vonios ar miegamojo interjere. Tokie veidrodžiai naudojami ir profesionalų: grožio salonų meistrai, teatro ar kino industrijos grimeriai, kostiumų modeliuotojai juos užsako ne tik iš Lietuvos. Stilius, pašvietimo principas – patys įvairiausi: nuo atskirai montuojamų ‘bra’ šviestuvų iki LED tipo, energiją taupančių integruotų sprendimų.

DANGRITA stiklai ir veidrodžiai

Didesnių gabaritų veidrodžiai, iš jų sumontuotos sienelės gali būti naudojami įrengiant erdves sporto salėse, SPA, kituose laisvalaikio ir poilsio centruose, pramogų industrijoje. Pagal individualius užsakovo pageidavimus gaminamų veidrodžių briaunos šlifuojamos, poliruojamos. Pasirinkus, visų veidrodžių kraštinės facetuojamos reikiamu kampu ir pločiu.

Į madą grįžta ‘bronziniai’ veidrodžiai, įrėminti medyje, taip pat sendinto stiklo veidrodžiai. Klientui pageidaujant, pateikus išlikusius senus veidrodžius ar jų fragmentus, meistrai įmonės gamybos ceche atlieka senovinių veidrodžių restauravimo darbus. Visus įmonėje pagamintus veidrodžius rėminame: galimi pasirinkimai – medis, plastikas, metalas. Užsakovui pageidaujant, atvežame į nurodytą vietovę, montuojame.