Grūdinto stiklo durys

Stiklo praktiškumas pastebėtas jau seniai, tad jo naudojimas pastatų eksterjere, interjere šiuolaikinėja statyboje tik didėja. Architektų fantazija ribų neturi, o DANGRITA UAB naudojamos stiklo apdirbimo technologijos leidžia atlikti bet kokio sudėtingumo uždavinius. Dažnas pasirinkimas, šiuolaikiškai statant ir įrengiant pastatus – stiklinės durys.

Grūdinto stiklo berėmės konstrukcijos, durų sistemos, gaminamos DANGRITA UAB ceche, įvertinant architektų ir interjero dizainerių pateiktus brėžinius, eskizus. Durų sistemos naudojamos įvairios: stumdomos, varstomos, besisukančios ratu, atsidarančios automatiškai, neliečiant jų rankenų ir kt.

Varstomų ir stumdomų durų ilgaamžiškas veikimas užtikrinamas parenkant jai atitinkamą kokybišką durų furnitūrą, naudojamos tik aukščiausios klasės gaminiai iš patikimų firmų-tiekėjų.

Varstomų ir stumdomų durų sistemos, gaminamos pagal architektų ir interjero dizainerių pateiktas specifikacijas. Pagal poreikį, DANGRITA UAB stiklo gaminiai dekoruojami dažant, smėliuojant, klijuojant dekoratyvinę plėvelę. Klientui pageidaujant, atliekamas stiklo dekoravimas, gali būti padaromi pageidaujami ornamentai, įmonių ar prekinių ženklų logotipai. Gamybos ceche veikia moderni stiklo dažykla, spalvingumas – pagal RAL paletę.

DANGRITA stiklininkai

Bėrėmio stiklo pertvaros, durų sistemos DANGRITA UAB specialistų montuojamos užsakovo objekte, visiems stiklo gaminiams ir montavimo paslaugoms suteikiama 10 metų garantija. Esant intensyviam naudojimui, bendrovės specialistai atlieka garantinę priežiūrą, sąlygotą furnitūros gamintojų.