Virtuvinės stiklo sienelės

Išskirtinio klientų dėmesio sulaukiame dėka įmonės gamybiniame ceche įdiegtos unikalios technologijos, kurios pagrindinė funkcija — spalvotų paveikslų perkėlimas ant stiklo paviršiaus. Stiklo paveikslai naudojami įrengiant namų interjerą, dažniausiai kaip virtuvinės sienelės, praktiškumo sumetimais. Interjero dizainerio ar net neprofesionalaus dailininko sukurtais darbais galima ženkliai pagyvinti namus, ypač šeiminkių nuotaiką.

Stiklas mėgiamas dėl savo praktiškumo buityje: lengvai valomas, paviršius nesibraižo ir nesensta, sudaužyti galima, bet reiktų pasistengti. Virtuvinėms stiklo sienelėms pagaminti naudojamas įvairaus storio ir spalvų stiklas, taip pat galima pasirinkti skaidrų ar išbalintą (angl. Optiwhite).

Didelis DANGRITA virtuvinių stiklo sienelių privalumas — platus temų ir stilių pasirinkimas norintiems išsirinkti paveikslą iš mūsų siūlomo asortimento. Keletas tūkstančių jų patenkins įvairiausių norų turinčius klientus. Stiklo dydį ir paveikslo mastelį deriname individualiai, atsižvelgiame į konkretaus projekto išmatavimus, pageidaujamą spalvingumą, panaudojimo vietą ir pobūdį.

Gaminant Virtuvinių stiklo sienelių paveikslus naudojamas įprastinis arba grūdintas stiklas. Proceso eigoje stiklas:

  • pjaustomas
  • gręžiamos kiaurymės
  • frezuojamos ertmės
  • šlifuojamos ir poliruojamos kraštinės
  • iš pasirinkto piešinio ar nuotraukos perkeliamas vaizdas ant stiklo
  • stiklo paveikslas montuojamas objekte
DANGRITA stiklai ir veidrodžiai

DANGRITA Stiklo paveikslai

DANGRITA Virtuviniai stiklai, gana populiarūs tarp įmonės klientų, rekonstruojančių virtuvės erdves senesnės statybos namų interjere. Naudojant specialią technologiją, įmonės specialistai perkelia praktiškai bet kurį turimą vaizdą ant stiklo.

Didžiąją dalį įgyvendintų virtuvinių stiklo sienelių projektų galite pamatyti Galerijoje (atsidarę nuorodą) –>>Virtuvinės stiklo sienelės