Grūdinto stiklo vitrinos

Architektai ir interjero dizaineriai, projektuojantys parduotuves, kavines, restoranus dažnu atveju stengiasi palikti kuo didesnes erdves atviras lankytojams iš lauko. Didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusių parduotuvių grūdinto stiklo vitrinos dažniausiai tvirtinamos tik aliuminio profiliu iš apačios ir viršaus, o būtent tai suteikia vartotojui matyti prekes visu gražumu. Kuo prekybininkų ‘veide’ stiklo daugiau, tuo geriau. Berėmio stiklo konstrukcijos – pirmas pagalbininkas tame reikale.

Nei vienas Lietuvoje veikiantis ‘akropolis’ ar ‘babilonas’ neapsieina be berėmio stiklo konstrukcijų, kurios puikiai tarnauja kaip manekenų ir kitais būdais demonstruojamų prekių vitrinos. DANGRITA projektuoja ir gamina vitrinas iš skaidraus stiklo, kuris gamybos procese grūdinamas, siekiant padidinti jo atsparumą smūgiams.

Projektuotojų užsakymu, dažnu atveju stiklas iš dalies dažomas ar smėliavimo būdu matinamas, perkeliami užsakovų pateikti užrašai, logotipai. Ypač tai aktualu prekybininkų, kitas paslaugas teikiančių įmonių patalpoms, visur ten, kur reikalingas ypatingas išskirtinumas, prekinių ženklų akcentavimas ir kitokie akcentai.

Skaidraus grūdinto stiklo vitrinos, dažnu atveju konstruojamos su varstomomis ar stumdomomis durimis. Prekybos, viešojo maitinimo ar kitų paslaugų teikėjų patalpų projektuotojai ir įrengėjai – dažnas  užsakovas. Parduotuvių, kavinių ir restoranų, o ne retai ir grožio salonų lankytojų patogumui, durys įrengiamos su automatine atsidarymo funkcija, veikiančia nuo judesio daviklių informacijos.

Visos stiklo apdirbimo paslaugos, DANGRITA UAB specialistų, turinčių ilgametę stiklo apdirbimo technologinių žinių bagažą ir praktinę patirtį, teikiamos su garantijomis, kad užsakyti gaminiai bus laiku pagaminti, pristatyti į vietą, o jei sutartis numato – sumontuoti.

Pagal sutartį, visus grūdinto stiklo gaminius montuojame objekte, tinkamai instruktuojame apie eksploatacines sąvybes, priežiūros ypatumus.